Örgün eğitimine Türkiye’de devam eden öğrencilerin hem lisans eğitimi hem de profesyonel iş hayatına hazırlanan bireylerin uluslararası alanda kendilerine başarı getirecek bir İngilizce dil yeterliliği sağlaması için ana dili İngilizce olan ülkelerde sunulan Dil Okulu programları oldukça yoğun ilgi görmektedir. İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, İrlanda ve Malta’da kendin kanıtlamış ve başarılı akademik dil eğitimi veren kadrosuyla dil okullarında tercihinize göre 2 hafta ile 11 ay arasında bir süreçte İngilizce dil eğitimi almak mümkün. Çok fazla alternatif program sunan okullar öğrencilerin İngilizce dilini efektif kullanabilmeleri için ideal eğitim akışı ile sunmaktadır.

Öğrenciler eğitim seviyelerine göre Genel İngilizce programlarından faydalanabilmektedir. Akademik eğitim için İngilizce seviyesi daha üst seviyede olan öğrenciler için IELTS ve TOEFL eğitimleri de dil okulları tarafından sunulmaktadır. Bu eğitimlere katılım gösterebilmek için ise minimum Intermediate seviyesinde İngilizce bilginizin olması gerekmektedir.

Dil okulu vizesi ise ülkeden ülkeye değişkenlik göstermektedir. Bir çok ülke 6 aya kadar başvurulan dil okulları programları için turist vizesi ile eğitimin alınmasını mümkün kılmaktadır.

Başvur
© 2019 Edubucks Site Haritası | Kullanım Şartları ve Gizlilik | Cookie Preferences