Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı

Günümüzde yurt dışında eğitim almak birçok öğrencinin hayalidir. Ancak bu eğitime karar vermek ve doğru seçimleri yapmak uzman desteğini gerektirir. Bu isteğe sahip olan öğrencilerin öncelikle hangi bölümü seçeceklerine karar vermeleri beklenir. Ardından da o alanda eğitim veren okulların araştırılması yapılmalıdır. Sonrasında ise, seçilen okullara başvuru süreci başlar.

Başvuru sürecinde her okulun giriş şartlarının farklı olduğu unutulmamalıdır. Örneğin; Amerika’daki okulların giriş şartları ile farklı bir ülkedeki okulların giriş şartları aynı olmayabilir. Okulların öğrencilerden istediği not ortaması ve akademik başarılar okuldan okula farklılık gösterebilir. Bunun sonucunda oluşturulan kriterler doğrultusunda öğrencinin okula kabul edilip edilmeyeceğine karar verilebilir. Bu şartların iyi bilinmesi sürecin hızlı ilerlemesinde etkili olmaktadır.

Çağımızda Avrupa eğitim kriterleri tüm dünyada esas alınmaktadır. Avrupa'da eğitim, öğrencilerin aktif ve verimli bir eğitim hayatı olmasını hedefler. Dolayısıyla okullara yapılan başvurularda öğrencilerin sahip olduğu başarıların belgelenmesi gerekmektedir. Bu durum Kanada eğitim şartlarında da geçerlidir. Okullara yapılacak olan başvuruların titiz bir şekilde takip edilmesi gerekmektedir.

Sizlere bu konuda hizmet sunan Edubucks, yurt dışında üniversite eğitimi ve lise değişim programlarının başvurularını yönetmektedir. Öğrencilerin hayallerini gerçekleştirmek için çalışan Edubucks, uzman kadrosuyla profesyonel bir hizmet vermektedir. Bu bağlamda, okulların belirlenmesi, okullara başvuruların yapılması, süreç takibi ve sınavlar konusunda silere destek olmaktadır.

13+ Farklı
Ülke
7+ Profesyonel
Program
1200+ Başarılı
Öğrenci
LİSE DEĞİŞİM Amerika ve Kanada’nın liselerinde Akademik Ay, Kısa Dönem ve Uzun Dönem programlara katılım göstererek Amerikalı ve Kanadalı öğrencilerle aynı sıralarda eğitim alabilir ve farklı ülkelerden gelen uluslararası öğrencilerle etkileşim halinde daha iyi bir geleceğe hazırlık yapabilirsiniz. Hayallerinize bir adım daha yaklaşmak için detaylı bilgiyi Yol Arkadaşınıza danışın.
BAŞVUR
ÜNİVERSİTE Dünyanın eğitimde önde gelen en iyi üniversitelerine hazırlanmak ve hedefleriniz doğrultusunda en doğru ülke ve üniversiteyi seçmek için doğru bilgiye sahip olmak gerekir. 16 farklı ülkede Dünya sıralamarında ilk 500’de bulunan üniversitelere başvurmak Edubucks’ın tecrübeli kadrosu ile oldukça kolay. Üniversite başvuruları doğru bir planlama ile çıkarılan yol haritası ile her bir öğrenci için detaylı bir şekilde analiz edilir ve gerçekleştirilir.
BAŞVUR
© 2019 Edubucks Site Haritası | Kullanım Şartları ve Gizlilik | Cookie Preferences