We Are Edubucks

2012 yılında kurulan Edubucks, uluslararası eğitim danışmanlığı hizmeti vermekte olup, 6 yılı aşan hizmet hayatı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli aileler ile paylaşmanın heyecanını ve mutluluğunu duymaktadır.

Sahip olduğu uzman kadrosu ile kurulduğu ilk andan itibaren kaliteli hizmete verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede bu alanda tanınmış ve ilkelerinden asla vazgeçmeyen bir kurum haline dönüşmüştür.

Edubucks, son 10 yıldır ülkemizde öğrenciler ve veliler arasında yaygın hale gelen “Kültürlerarası Öğrenci Değişim Programları” konusunda 5 adım formülasyonu ile “Doğru Zaman-Doğru Ülke ve Doğru Program” eşleştirmesinde uzmanlaşmıştır. Kaliteli uzman kadrosu ile günümüze kadar 1000’den fazla ortaokul ve lise öğrencisini en doğru eşleştirmelerle okullarına yerleştirmiş ve yıl boyunca yerinde ziyaretlerle Türkiye’de bir ilk olmayı başarmıştır.

Edubucks, öğrencilerini, yıl boyunca Uzman Danışman ve Returnee Danışman (programlara 10 yıl içerisinde katılmış uzman öğrenci) ile takip ederek oluşabilecek her türlü problemde anında müdahale ile yol arkadaşlığı yapmaktadır.

Özel yetenekli öğrenciler için ise yeni kurulan “Edubucks Sport Academy” ile sporcu öğrencilere destek verip %100 burs sağlayarak lise ve üniversitelere yerleşmelerini sağlamaktadır. Yıl boyunca öğrencilerin gelişimleri ise uzman koçlar tarafından takip edilmektedir.

Edubucks’ın bir diğer hizmeti ise üniversite danışmanlığı konusunda dünyanın en iyi üniversitelerine en iyi burslar ile öğrenci yerleştirmek için minimum 2 yıllık yol haritaları çıkartmak ve süreçleri aylık olarak takip etmektir.

Ayrıca Edubucks, eğitim kurumları için R.A.V.E. formülasyonu ile kurumların öz değerlerini uluslararası arenaya nasıl taşıyacakları konusunda bilgi paylaşımı yaparak oluşturdukları süreç haritaları sayesinde kurumların uluslararası arenaya çıkmalarını sağlamaktadır. Bu süreçte 10 farklı özel zincir okulu ve 5 farklı devlet okulu uluslararası arenaya çıkartılmıştır.

“Başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir.” prensibiyle çalışan Edubucks, ailelerin ve değerli öğrencilerin Yol Arkadaşı olmaya devam edecektir.

© 2019 Edubucks Site Haritası | Kullanım Şartları ve Gizlilik | Cookie Preferences